КОМПАНІЯ ВАШ ДАХ! МОНТАЖ ДАХУ У ЛЬВОВІ. ВСТАНОВЛЕННЯ ДАХОВИХ КОНСТРУКЦІЙ У ЛЬВОВІ. РЕМОНТ ДАХУ У ЛЬВОВІ. УТЕПЛЕННЯ ДАХУ. ВСТАНОВЛЕННЯ МАНСАРДНИХ ВІКОН. МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДАХУ: МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ, МІНВАТА, МЕТАЛОПРОФІЛЬ, РИНВИ.

UA RU
Встановлення дахів у Львові

Матеріали і Послуги:
+38 (097) 852-06-15 Андрій

+38 (098) 910-59-36 Ігор

lvivdah.srv@ukr.net

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Встановлення дахових конструкцій у Львові!

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Встановлення дахових конструкцій у Львові!

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Монтаж даху у Львові!

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Ремонт даху у Львові!

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Матеріали для даху у Львові!

БЕЗКОШТОВНА доставка матеріалів в межах міста

Низькі ціни на матеріали і послуги

БЕЗКОШТОВНА консультація, розрахунок і заміри даху

КОНТАКТИ


Матеріали:
+38 (098) 910-59-36 Ігор

Послуги:
+38 (097) 852-06-15 Андрій

lvivdah.srv@ukr.net


СТАТИСТИКА

Підщивка даху

Будівництво каркасу даху закінчено, покрівельний матеріал і утеплювач покладені, прийшов час задуматися про оздоблення коробки (звисів).

Для цього можна використовувати різні матеріали, але ми розповімо, як робиться підшивка даху сайдингом.

Підшивка даху Львів, підшивка карниза даху

Підшивка карниза даху сайдингом впливає на загальний вигляд вашого фасаду, це завершальний етап при будівництві даху. Звичайно, не обов'язково використовувати саме сайдинг, можна вибрати різні матеріали.

Які саме? Давайте розглянемо.Отже, звис даху може бути підшитий наступними видами матеріалів:

Матеріали для підшивки карнизу:

Профнастилом, що представляє собою оцинковану сталь з покриттям з полімерного матеріалу.

Матеріали для підшивки карнизу, підшивка даху львівПолімерним покриттям забезпечується не тільки додатковий захист оцинкованої сталі, але також надається найширший вибір кольорової гами.

Оцинкована сталь при цьому забезпечує профнастилу необхідну жорсткість і стійкість його геометричних розмірів до впливу механічних (тиск вітру) та термічних (високі температури) навантажень.

Провітрювання у підшивки з профнастилу здійснюється за допомогою зазору, який створюється висотою хвилі. Панелі можуть бути виготовлені необхідної ширини, а це знижує час монтажу та фінансові витрати на саму підшивку.

Софіти - пластиковою панеллю, що випускається спеціально для підшивки звисів. Софіт є найбільш широко поширеним матеріалом для підшивки і нагадує собою сайдинг, проте на відміну від сайдингу, софіт володіє більшою товщиною пластику, а також має, як правило, спеціальну перфорацію, яка призначена для вентиляції простору під покрівлею.

Матеріали для підшивки карнизу, підшивка даху львівКрім того, в пластик софіта додають УФ стабілізатори, завдяки чому забезпечується краща стійкість матеріалу до впливу прямих сонячних променів.

Панелі софіта нарізають по довжині звису і встановлюють перпендикулярно до стіни, а не уздовж. Звичай дерев'яною вагонкою. Унаслідок експлуатації вагонки на вулиці під впливом погодних умов, її необхідно вибирати, ретельно ставлячись до якості деревини.

Перше, на що слід звернути увагу - товщина виробів: вони не повинні бути тонкими. Далі необхідно перевірити вологість матеріалу: він не повинен бути зовсім мокрим або занадто сухим.

Матеріали для підшивки карнизу, підшивка даху львівНайбільш прийнятним варіантом може стати вагонка, що зберігається як мінімум місяць на відкритому повітрі і що володіє ідентичною вологістю в порівнянні з навколишнім середовищем.

Стругана і обрізна дошка товщиною в 1,5-2 см. Таку дошку слід набивати з зазором в 1-1,5 см.

Перевага дошки полягає в забезпеченні рівномірного проникнення повітря по всьому периметру даху і, відповідно, рівномірна і якісна вентиляція підпокрівельного простору.

Вагонкою ПВХ, яка є найбільш економічним варіантом. Вагонку підбирають вологостійку.

Матеріали для підшивки карнизу, підшивка даху львів

При покупці даного матеріалу слід не забувати про пластиковы куточки, за допомогою яких кріплять стики вагонки, а також П-подібних смужках для обшивки країв.

Конструкція каркаса

Природно, конструкція каркаса залежить від типу даху.

Існує два варіанти для будь-якого виду дахів:

1. Підшивка по лінії крокв односхилого даху, наприклад. Каркас коробки набираємо так, щоб кут нахилу в точності збігався з кутом ската.

Для застосування цього варіанту, необхідно, щоб крокви (з нижньої сторони) мали рівну поверхню. Зазвичай для цього достатньо до крокв прикрутити дошку товщиною 4 см, шириною 10 см.

Для початку виставляємо крайні дошки за розміром, потім натягуємо мотузку і по ній прикручуємо інші.

На скатних дахах треба буде в місцях сходу двох скатів, до кута кріпити дві дошки, з одного та іншого боку.

2. Горизонтальна коробка. Монтується такий короб за допомогою двох дощок. Одна кріпитися до низу ферм, а інша до стіни (у місці, де крокви підходять до неї), попередньо опустивши стартову планку.

У місцях з'єднання двох скатів (кутах) дошку ставимо не так на ребро, а на широку сторону. Тут буде стик двох дощок.

Він повинен проходити точно по прямій від кута даху до рогу будинку. Виходить конструкція не залежна від стіни будівлі. Для кріплення краще використовувати металеві куточки і пластини, так буде надійніше.

Перший варіант використовують для будівництва коробів на дахах мають не великий кут ската. Другий варіант більш поширений і використовується для будь-яких видів дахів.

Підшивка даху Львів, підшивка карниза даху

Підшивка звису покрівлі:

Перед тим як розглянути правила з виготовлення каркаса, треба відзначити, що не залежно від того який матеріал буде використовуватися, сайдинг для даху або вагонка, треба попередньо підготувати крокви до кріплення коробки.

Після виконання робіт з установки крокв, їх кінці, що виступають за фасад будинку, повинні бути обрізані під одну лінію. Так само слід перевірити їх паралельність. Відстань від стін до кінця крокв повинна бути однаково.

Кінці крокв спилюють у вертикальній площині. Решта торців ховаються в обшивку коробки. Після обрізки крокв до їх краю нашивається стартова дошка обрешітки. Для цих цілей можна використовувати і лист OSB.

Приступати до монтажу каркасу карниза слід після утеплення стін будинку.

Каркас зроблений. Тепер треба подбати про вентиляцію. Для цього в каркас вставляємо вентиляційні решітки. Робиться це відразу, поки не прибрані ліси. Коли ця робота виконана, виконується монтаж сайдингу.

Монтаж сайдингу:

Для цього знадобиться сам сайдинг, комплектуючі до нього (профілю, зовнішні і внутрішні кути), молоток і цвяхи.

Починати слід з обрешітки. У нашому випадку її замінюють дошки каркасу коробки. Монтується сайдинг вертикально і горизонтально, для карниза правильніше буде вибрати перший варіант. Всі деталі кріпляться оцинкованими цвяхами.

При монтажі не слід забувати такі правила:

• Цвяхи забиваються строго по центру овального отвору;

• Капелюшок не повинна сильно притискати панель до обрешітки. Залишається зазор 1-1.5мм;

• Панель не повинна щільно входити в кутові профілі. Фахівці рекомендують робити пластини на 6-10мм менше необхідного розміру.

Монтаж сайдингу, підшивка даху Львів, підшивка карниза даху

Варіанти підшивки даху

Якщо не дотримуватися цих правил з часом сайдинг піддасться деформації.

По краях набиваються настановні профілю. У них потім вставляється сайдинг. Відміряємо платівки потрібної довжини. Злегка згинаємо їх і вставляємо в профілю. Так набираємо весь карниз. Кожна наступна панель буде чіплятися за попередню. Всі панелі повинні щільно стояти в зчепленні, але без натяжки.

Так як найбільш часто для обробки карнизів використовують софіти, а не сам сайдинг. Далі розповімо як він кріпитися.

По всій довжині карниза кріпляться дві планки. Одна з боку звису, а друга з боку стіни. На них кріпляться J-профіль. Можна використовувати і F-профіль, принципової різниці немає.

Вимірюємо ширину карниза даху з металочерепиці, при цьому не варто забувати про теплове розширення матеріалу, довжина софіта повинна на 6мм бути менше цієї величини. Нарізаємо пластини.

Тепер треба вставити пластини в профіль. Зазвичай їх згинають і заводять у планки. Але так як довжина карниза не велика, зробити це, не поламавши пластини, навряд чи вийде. Тому заводяться софіти з боку інсталяційного профілю. Так і набираємо.

При наближенні у кутку, софіти доведеться зменшувати в розмірі. Один з країв запилюється під кутом в 45 градусів.

Для стикування двох сторін використовується пара J-профілів.

Не обов'язково використовувати два профілі, можна обійтися одним. Тоді другий край софіта, то що ближче до звису. Але при такому варіанті монтажу, торець надалі треба буде закрити лобовий планкою або фаскою.

Як вже було сказано вище, оздоблення даху сайдингом вважається завершальним етапом будівництва покрівлі. До цієї роботи пред'являються не менш високі вимоги. Недобросовісний монтаж підшивки або неправильно підібраний матеріал, може зіпсувати зовнішній вигляд всього будинку.

Якщо не подбати про вентиляцію односхилого даху гаража своїми руками, наприклад, порушитися теплоізоляція і вентиляція всього даху. Так що будь-які роботи треба виконувати сумлінно.