КОМПАНІЯ ВАШ ДАХ! МОНТАЖ ДАХУ У ЛЬВОВІ. ВСТАНОВЛЕННЯ ДАХОВИХ КОНСТРУКЦІЙ У ЛЬВОВІ. РЕМОНТ ДАХУ У ЛЬВОВІ. УТЕПЛЕННЯ ДАХУ. ВСТАНОВЛЕННЯ МАНСАРДНИХ ВІКОН. МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДАХУ: МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ, МІНВАТА, МЕТАЛОПРОФІЛЬ, РИНВИ.

UA RU
Встановлення дахів у Львові

Матеріали і Послуги:
+38 (097) 852-06-15 Андрій

+38 (098) 910-59-36 Ігор

lvivdah.srv@ukr.net

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Встановлення дахових конструкцій у Львові!

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Встановлення дахових конструкцій у Львові!

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Монтаж даху у Львові!

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Ремонт даху у Львові!

 • Монтаж та ремонт даху у Львові

  ВАШ ДАХ

  Матеріали для даху у Львові!

БЕЗКОШТОВНА доставка матеріалів в межах міста

Низькі ціни на матеріали і послуги

БЕЗКОШТОВНА консультація, розрахунок і заміри даху

КОНТАКТИ


Матеріали:
+38 (098) 910-59-36 Ігор

Послуги:
+38 (097) 852-06-15 Андрій

lvivdah.srv@ukr.net


СТАТИСТИКА

ВСТАНОВЛЕННЯ МАНСАРДНИХ ВІКОН У ЛЬВОВІ

ВАШ ДАХ ПРОПОНУЄ ВСТАНОВЛЕННЯ МАНСАРДНИХ ВІКОН VELUX (ВЕЛЮКС), FAKRO (ФАКРО) і ROTO (РОТО) У БУДЬ-ЯКІ ВИДИ ПОКРІВЕЛЬНОГО ПОКРИТТЯ.

Монтаж проводиться кваліфікованими технічними фахівцями, сертифікованими виробниками мансардних вікон VELUX (Велюкс), FAKRO (Факро), Oman і ROTO (Рото). Фахівці мають десятирічний досвід монтажу і роботи з мансардними вікнами.

Популярні виробники мансардних вікон:
Velux (Велюкс), Fakro (Факро), Агат, Roto, Oman, Fenstro, Okko

Монтаж мансардних вікон

мансартдні вікна, львів, встановлення мансардних вікон у львові, монтаж мансардних вікон у львові

Мансардне вікно - частина похилій покрівлі, що служить для освітлення, провітрювання і для евакуації з горищного простору.

Для облаштування мансарди можна використовувати:
похиле (мансардне) вікно;
вертикальне вікно в торцевій стіні;
слухове вікно на даху ("шпаківню").

Мансардне вікно забезпечує на 30-40% більше світла, ніж вертикальне вікно з такою ж площею скління. На встановлення вікна затрачається значно менше часу і матеріалів, ніж при спорудженні слухового вікна. Фірмові елементи монтажу забезпечують надійне встановлення мансардного вікна в покрівлю, захищаючи від негоди і виключаючи протікання.

мансартдні вікна, львів, встановлення мансардних вікон у львові, монтаж мансардних вікон у львові

Мансардні вікна монтуються безпосередньо в покрівлі, що збільшує кількість проникаючого в приміщення світла. Розмістивши вікна на даху певним чином, можна змінити зовнішній вигляд будівлі, надати йому індивідуальний характер, поліпшити якість освітленості мансарди. Можна формувати клімат приміщення, висвітлювати предмети і елементи інтер'єру природним сонячним світлом, які без відповідного освітлення втрачають свою привабливість. Таких можливостей освітлення не дасть ніяка лампочка, ніяке фасадне вікно.

Крім вище перерахованого, функціональні властивості вікон для даху визначають їхні можливості за рішенням різних завдань: вихід на покрівлю для її обслуговування; аварійний екстрений вихід у разі непередбачених ситуацій, наприклад, пожежі; димовидалення при пожежі.

Завдяки своїм конструктивним особливостям вікна для даху надійно ізолюють приміщення від вологи, зручні в експлуатації і естетично виглядають в інтер'єрі. Вони прикрашають будь-яку покрівлю, дозволяють створити в підпокрівельному просторі тепло і затишок у будь-який час року.

Монтаж мансардного вікна

Монтаж мансардного вікна має багато спільного з монтажем звичайного вікна. При монтажі мансардного вікна важливо наскільки вдало воно буде висвітлювати внутрішній простір. Проте вікно не повинно послаблювати конструктив. У місці сполучення вікна з покрівлею не допускаються протікання. Крім цього, пароізоляція і гідроізоляційна мембрана повинні бути правильно заведені, а пароізоляція в місцях розрізів і накладок проклеєна скотчем двостороннім. У місцях сполучення не повинно бути щілин і мостів холоду. Герметизація за допомогою монтажної піни неприпустима. Якщо вікно буде занадто жорстко зафіксовано, то при найменших деформаціях і прогинах кроквяної конструкції вікно може перекосити і навіть заклинити.

Кожна фірма виробник мансардних вікон пропонує свою систему монтажу та ізоляції, і, хоча всі вони схожі, різні деталі необхідно враховувати.

Кожен випадок є індивідуальним незалежно від того скільки вікон (1 або 40). Встановити вікно можна і в покрівлю споруджувану, ремонтовану і вже існуючу. Однак для монтажу вікна у вже готову покрівлю потрібно набагато більше часу. Крім цього, в таких випадках потрібно демонтувати частину покрівельного покриття, утеплювача, а часом і кроквяної конструкції. Природно, ця робота набагато складніше і дорожча, тому монтаж мансардного вікна бажано передбачити з самого початку.